Ještě budeš zlobit?!
Ještě budeš zlobit?!
Zpět na začátek
Bodování
Dovednosti
K Dovednostem
Hledat ve fotkách
Všechny články
Přihlásit se
PŘIHLÁŠKA zima 2020
PŘIHLÁŠKA léto 2020
Trackables
Jak jsme si užili lezení
Jak jsme si užili bazén
Jak jsme si užili jurtu
Jak jsme si užili Libušín
Jak jsme si užili Helfáč
Žádné akce

Oddíl sponzorují:
Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Petr Malát
2002-2010


Pidi Amazing Race

Plán byl takový, že během dne budeme závodit (vzpomínat, jaké to je hrát si – současně tak zjišťovat, jaké hry jsou fajn a jaké ne) a po večerech přemýšlet a tvořit… No, a aby nás nic na Kladně a v Praze nerozptylovalo, vyjeli jsme na víkend mimo. Cíl cesty nebyl předem znám, dozvěděli jsme se to až z jízdenky, kterou jsme dostali na srazu na hlavním nádraží v Praze. Takže poté, co jsme se na nádraží sešli v počtu 6 osob (Anča, Romča, Sofka, Jakub, Kolombo a Kája od Anči), vyrazili jsme směr Brno, kde nás na nádraží vyzvedl Pizíz a dovezl nás do bytečku, kde strávíme tento víkend – alespoň v noci :). Vzhledem k tomu, že jsme se do Brna dostali až někdy kolem jedenácté večer, akorát jsme se najedli a šli spát.

Ráno nás čekala první obálka, z níž jsme se dozvěděli, že náplní víkendové hry bude jakýsi Pidi Amazing Race. Rozdělili jsme se do dvojic (Anča a Kája, Sofka a Jakub, Romča a Colombo) a vyrazili podle instrukcí do města. Měli jsme nalézt náměstí Svobody a tam u velké kašny osobu, která nám bude ochotna dát další obálku. Jistá Monika nám nakonec obálku s úkolem dala – jeden z dvojice měl co nejrychleji splnit několik dílčích úkolečků: 1. někoho přemluvit, aby mu dal pusu na tvář; 2. získat tři vizitky; 3. s několika lidmi udělat mexickou vlnu a 4. nechat si namalovat knír. Po splnění jsme obdrželi další obálku a možnost vybrat si z dvou dalších úkolů. Buď vyhledávat knihy v knihovně podle indicií anebo překreslovat tuší obrázek v kavárně Air a při kreslení vypít „tuplák“ kofoly (to je litr, kdo to neví ;) ). Dvě dvojice utíkaly do kavárny, kde od číšníka dostaly tuš, inkoust, originál obrázek a kofolu. Romča s Colombem se vydali do knihovny poměrně hodně obtěžovat slečnu na informacích a hledat v knihách papírky. Po splnění těchto úkolů, jsme měli nalézt Centrum pro rodinu a sociální péči v Obchodním domě Klášter, kde jsme dostali oběd. Po jídle jsme se rozběhli opět plnit další úkol – tentokrát vytírat chodbu v domě na ulici Kotlářská. Poté, co byly schody perfektně čisté (zkouška čistoty byla provedena bílým ubrouskem), jsme vyrazili hledat Špilberk. Kdyby Ketka a Pizíz věděli, že bude největší problém najít hrad, který je vidět snad ze všech míst v Brně, už by nevymýšleli další úkoly. Nicméně to nevěděli, takže nás na hradě, čekal opět výběr ze dvou úkolů. Buď si na velkém nádvoří poslechnout zvonkohru a pak na housle vybrnkat Ovčáky, anebo v parku u hradu v altánku se podívat na taneční sestavu a zatančit ji taky. Oba úkoly byly opravdu těžké, ale nakonec jsme to zvládly – máte děti přeci šikovné instruktory :)... Tak jsme získaly poslední obálku dnešního dne, podle které jsme měli „valit šalinou na prýgl“. Jinými slovy, jet tramvají na přehradu, kde už na nás čekal Pizíz a Lenkou a holčičkami a kde také byl cíl dneška. Pak jsme už jen dojeli na byt, Kája nám udělal výbornou večeři, my vymysleli herní plán na nový školní rok a pak šli spinkat.

V neděli ráno jsme se zabalili, dali věci do auta a obdrželi další obálku. Tentokrát jsme z bytu měli vyrazit směr hvězdárna, kde nám jistá Anička dala další obálku s úkoly. Buď vyplňovat testy (něco jako IQ testy) anebo jít před Městské divadlo hrát poker. Další obálka nás dovedla do nákupního centra Olympie, kde jsme hledali někoho v tričku organizace, v níž jsme včera obědvali. Tam jsme dostali předposlední obálku s úkolem – přeložit poměrně dlouhý text písničky, jež je celá v „hantecu“ – ani jsme nevěřili, že většina lidí tu nebyla z Brna, takže to moc nešlo. Nicméně i tento úkol jsme zvládli a dostal jsme poslední obálku, podle které jsme měli už jen nalézt Pizíze s Lenkou a vyhrát :).. Jako první vše splnila Anča s Kájou, druzí byli Romča s Colombem a Sofka s Jakubem skončili třetí. Po obědě jsme sedli na vlak a odjeli zpět do Prahy a Kladna.

Ještě bych ráda poděkovala všem Brňákům, kteří pomáhali s přípravou a uskutečněním akce ;)


ketka
2010-10-24
počet zobrazení: 1260
Fotky
Knír
Knír
Mexická vlna
Mexická vlna
Pusa na tvář
Pusa na tvář
Kreslení v Air Café
Kreslení v Air Café
Domečky
Domečky
Tuplák
Tuplák
Na obědě
Na obědě
Na Špilasu
Na Špilasu
Altánek
Altánek
U Špilberku
U Špilberku
Hledej 10 rozdílů
Hledej 10 rozdílů
Akce hasiči
Akce hasiči
Šnek v tričku
Šnek v tričku
Výstava aut
Výstava aut
Takový chcu :)
Takový chcu :)
Výcvik hasičů
Výcvik hasičů
V tunelu
V tunelu
Stříkej!!!
Stříkej!!!
Zas někdo v tunelu
Zas někdo v tunelu
Holky hasičky
Holky hasičky
Rodinka :)
Rodinka :)
Hasiči
Hasiči
Překlad hantecu
Překlad hantecu
Společná na závěr
Společná na závěr

[Promítnout fotky]
Související články
S tímto článkem zatím jiný článek nesouvisí
Související soubory
Komentáře k článku
24.10.2010 22:04 Piziz Jo, akcička se líbila, doufám, že se někdo nezastydí a napíše ještě svůj článek, třeb az pohledu soutěžících :) A taky už se těšim na další dospěláckou výpravu v režii Káji a Anči :)
1.11.2010 19:04 Romča Za soutežící staci rict par slov.... Super super a vic nez super.... :o) tesim se na dlasi akcicku 100%.... :-D


Jméno
Heslo
Bez hesla (Totožnost nebude ověřena)

Komentář:09-F9-11-02-9D-74-E3-5B-D8-41-56-C5-63-56-88-C0