Věž
Věž
Zpět na začátek
Bodování
Dovednosti
K Dovednostem
Hledat ve fotkách
Všechny články
Přihlásit se
PŘIHLÁŠKA zima 2020
PŘIHLÁŠKA léto 2020
Trackables
Jak jsme si užili lezení
Jak jsme si užili bazén
Jak jsme si užili jurtu
Jak jsme si užili Libušín
Jak jsme si užili Helfáč
Žádné akce

Oddíl sponzorují:
Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Petr Malát
2002-2010


Den 1.

Rozhodli jsme se Vám zprostředkovávat tábor očima Vašich dětí. A tak pokud bude čas, objeví se tu popisy jednotlivých dní, tak jak je postupně vidí všechny Pandy. Budeme ve skluzu podle zkutečnosti, ale snad nevadí. Prosím přidávejte komentáře k jednotlivým dnům, a» máme odezvu, ľe to čtete, díky, předáme je samosebou dětem. Budou tam hrubky, snaľíme se to opisovat, tak jak to psali oni s chybama. A začínáme dnem č.1

 

  1. den

sobota 21. července 2007

 

Kdo ses sobotní ráno prošel kolem kladenského nádraľí, mohl si všimnout nenápadně se zvětšující skupiny táborníků s hromadou batohů a kufrů…

Jako kaľdý rok touhle dobou – my J

Tentokrát byl sraz domluven na půl desátou. Za pár chvil byla všechna zavazadla naloľená v autobuse a my se rozloučili se svými rodinnými příslušníky, abychom mohli vyrazit vstříc třem fajnovým týdnům s kamarády, v Borku.

Cesta uběhla vcelku rychle. Brzo jsme vystoupili z autobusu v Semtěši, svěřili svoje batohy Ševanovu valníku a seběhli dolů do tábora, kde uľ na svůj odvoz  čekal první běh. Ani jsme se pořádně nerozkoukali a byli jsme zase vyexpedování do lesíka za kolejemi. Tam si zahráli společnou hru, při které Olik získal titul superkamaráda.

A zpátky do tábora pro polévku k svačině. Zabydleli jsme se ve stanech, propůjčili Pizízovi oracovní četu Brčka, U. R. N. U. a Čertíka, aby nám pěkně vyspravili podlahu v jídelně (coľ se jim povedlo znamenitě, a» ľijou!). Pandí „zbytek“ mezitím vyrazil na svoje oddílové místo K Dubu a zahrál si pár her -  chytání tenisáku ve druľině, skákání poslepu mezi příčky „ľebříku“… Pak dorazila četa spolu s nově příchozí Nikčou, která přestoľe není Panda, bude s námi trávit celé tři týdny. Opekli jsme buřty, zahráli další hry a vrátili se do tábora. Tam nás čekal první letošní nástup. A pak uľ jenom do hajan – krásnou první noc!

 

Martina

 


Pizíz
2007-07-31
počet zobrazení: 985
Fotky

[Promítnout fotky]
Související články
Související soubory
Komentáře k článku


Jméno
Heslo
Bez hesla (Totožnost nebude ověřena)

Komentář:09-F9-11-02-9D-74-E3-5B-D8-41-56-C5-63-56-88-C0