Po zadku?
Po zadku?
Zpět na začátek
Bodování
Dovednosti
K Dovednostem
Hledat ve fotkách
Všechny články
Přihlásit se
PŘIHLÁŠKA zima 2020
PŘIHLÁŠKA léto 2020
Trackables
Jak jsme si užili lezení
Jak jsme si užili bazén
Jak jsme si užili jurtu
Jak jsme si užili Libušín
Jak jsme si užili Helfáč
Žádné akce

Oddíl sponzorují:
Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Petr Malát
2002-2010


Den 3

Den 3

pondělí 23. července 2007

 

Dneska nás probudilo Pizízovo banjo v 8.00 hoin. Vstali jsme na letošní první rozcvičku a běľeli jsme na soft louku. Dali jsme si kolečko cviků a běľeli jsme zpět do tábora pro pastáček a kartu.

K snídani nám Fanoušova druľina namazala chleba se sýrem. Dojedli jsme, uklidili ve stanech a hurá na dopolední program pod vedením Martiny. Vydali jsme se směr Semtěš a simulovali „převádění majetku“,  „jak se troll učí salutovat a  při tom se omráčí“, „drakovi dávali pilulku“. Pak jsme nabrali směr tábor. No a honem pro ručníky, mýdlo a hned na oběd. Olík se nám postaral o kulturní vloľku – vylil na sebe moc dobré kuře na paprice. O poledňák jsme přendali celtu, aby Dee-Dee s Petrou neměly ve stanu bazén, nedělní sluľba uklidila ohniště a Koloušek se nám učil češtinu.

Před svačinou nám Martina odvedla na cestu, co vede k Dubu. Málem nás tam, při vytváření luků a šípů, seľrali mušky. Dále jsme dostali za úkol po druľinách  postavit co nejvyšší pyramidu z osob. Vyhráli jsme si a vyhráli jsme všichni. Následovala svačina a po svačině CLTH. Rozdělovali jsme se do druľin, pak jsme se se zavázanýma očima a pomocí zvířecích zvuků hledali – zvítězili Bílí. Dále jsme pak do druľiny dostali 10 rohlíků a museli jsme je sníst – v tomto zvítězili opět Bílí. A třetí etapa se odehrála ve svahu nad táborem. Pizíz řekl číslo, z kaľdé party vyběhl jeden člen, běľeli na svah a kdo přinesl číslo měl bod – zvítězili Červení.

Po CLTH jsme se odebrali na RINGO – louku, tam jsme stříleli z luků do dálky.Dostříleli jsme a byla večeře. Po večeři nástup a ľádná pošta. Dozvěděli jsme se, ľe se budeme koupat. Ještě jsme si na půl hoďky odskočili do lesa, abychom si mohli zastřílet z našich luků na cíl. Pak nastalo dlouho očekávané koupání a konečně do pyľama a do našich teplých spacáků. Dobrou noc.

 

Anča


Pizíz
2007-07-31
počet zobrazení: 948
Fotky

[Promítnout fotky]
Související články
Související soubory
Komentáře k článku


Jméno
Heslo
Bez hesla (Totožnost nebude ověřena)

Komentář:09-F9-11-02-9D-74-E3-5B-D8-41-56-C5-63-56-88-C0