®e by valčík?
®e by valčík?
Zpět na začátek
Bodování
Hledat ve fotkách
Všechny články
Přihlásit se
PŘIHLÁŠKA zima 2022
PŘIHLÁŠKA léto 2021
Trackables
Příměstský tábor 2021
Jak bylo na .. Džbáně a Třeboci
Jak bylo na .. Jenčově a Vysokém vrchu
Jak bylo na .. Helfáči na Kladně
Jak bylo na .. Borůvce
Žádné akce

Oddíl sponzorují:
Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Petr Malát
2002-2010


Dortík 2017

Nejrpve jsme vytvořili klasické "naše" kolečko v čele s naším nejmilejším a taky největším vedoucím Pizízem. Po-té jsme od posledního místa, na kterém zaspala Adélka, vyhlašovali postupně kdo se na jakém místě umístil.

Na konci tohoto seznamu byli především ti, kteří měli malou účast na akcích oddílu nebo vstoupili mezi členy až v druhém pololetí. V první dvacítce jsme tak potkali třeba Fandu, Vendulku, Tečku nebo Jožku. Jedenácté místo obsadila Čárka s pěknými 1295 body a skok před ní s 1338 body se umístil Kubík. Kachna, Zůza, Kačka nebo třeba Narciska však zůstali pod 5-tým místem. To ale vůbec nevadí, příští rok to mohou dohnat. Na pěkném 5-tém místě se umístila nejmladší členka oddílu Julinka. Krásná ukázka toho, že na věku ani velikosti vůbec nezáleží! Ale rychle k tomu nejdůležitějšímu! Bronzové místo patří v letošním roce Honzovi s 1937 body. Druhé stříbrné místo vyhrálo Kuře s 2353 body a první a tedy zlaté místo patří Sáře s 2467 body!

Všichni tři naši výherci obdrželi finanční odměny a doufejme, že s nimi dobře naloží, třeba na nákup praktických věciček na tábor. Nyní se přesuneme k losování. Obestoupili jsme stůl plný krásných stolních her a čtyř samonafukovacích karimatek. V rukou děti svírali superpandíky s čísly a Pizíz zahájil losování výherců. A tak si děti postupně vybírali ceny dle svého uvážení. Jako třeba první výherkyně Jožka zvolila karimatku pro měkčí spaní. Karimatku vyhrála i Vendulka a jelikož měla štěstí rozhodla, že se bude vzdělávat hrou o planetě Zemi. Mezi šťastnými vylosovanými byli i např. Čárka, Kubík, Kačka s Kájou nebo i David a další děti. Všichni nakonec obdařeni úsměvem čekají na sladký závěr této schůzky.

Mezitím, co jsme losovali totiž na zahradě klubovny vyrostl stůl s dorty! Mňam! Ochutnat však takový dort není jen tak! Nejprve musíte hodit šestku. To by ještě nebylo tak hrozné, ale po hození šestky jste museli vyběhnout co nejrychleji ke stolu, obléknout si výstražnou vestu, nasadit si brýle a kloubouk a pak jste teprve mohli uchopit příbor a rychle do sebe nacpat co se dalo! A to proto, že než vy se nasoukáte do této garderoby další děti hází také kostkou a tak vznikali často situace, kdy jste si nestihli ani obléci vestu nebo dojít ke stolu! Všichni se nasmáli a pusy měli od ucha k uchu. Jediná Monča, naše krásná vedoucí vypadala, že se na dort z blízka ani nepodívá, ale nakonec i ona měla štěstí a tak si každý z nás osladil život. Co vám budu povídat, dort jsme měli všichni i za ušima, ale to patří ke hře a kdo by odolal pokušení!

S úderem 18-té hodiny jsme se rozloučili s letošním rokem, popřáli si krásné prázdniny a na stole zůstala jen hromada drobků. Asi tolik, kolik zbývá dní do tábora. Tak brzy naviděnou v Manětíně! Ahoj!


Redakce
2017-07-14
počet zobrazení: 1708
Fotky
To nebo to....
To nebo to....
První výhra!
První výhra!
A další!
A další!
A další!
A další!
A další!
A další!
A další!
A další!
A další!
A další!
A další!
A další!
A další!
A další!
A další!
A další!
To je ON!
To je ON!
Odborné školení
Odborné školení
Baštíme!
Baštíme!
Ládujeme!
Ládujeme!
Dlabeme!
Dlabeme!
Tlačíme!
Tlačíme!
Porcujeme!
Porcujeme!
Chálujeme!
Chálujeme!
Koštujeme!
Koštujeme!
Bagrujeme!
Bagrujeme!
Likvidujeme!
Likvidujeme!
Vypadá hladově!
Vypadá hladově!
Házíme!
Házíme!
Kýblujeme!
Kýblujeme!
Požíráme!
Požíráme!
Je to masakr.
Je to masakr.
Radujeme se!
Radujeme se!
Bavíme se!
Bavíme se!
Převlíkáme!
Převlíkáme!
4 růžičky...
4 růžičky...

[Promítnout fotky]
Související články
S tímto článkem zatím jiný článek nesouvisí
Související soubory
Komentáře k článku


Jméno
Heslo
Bez hesla (Totožnost nebude ověřena)

Komentář:09-F9-11-02-9D-74-E3-5B-D8-41-56-C5-63-56-88-C0