Je to masakr.
Je to masakr.
Zpět na začátek
Bodování
Hledat ve fotkách
Všechny články
Přihlásit se
PŘIHLÁŠKA zima 2021
PŘIHLÁŠKA léto 2021
Trackables
Příměstský tábor 2021
Jak bylo na .. Džbáně a Třeboci
Jak bylo na .. Jenčově a Vysokém vrchu
Jak bylo na .. Helfáči na Kladně
Jak bylo na .. Borůvce
Helfáč na Helfáči
26.10.2021 17:00 - 31.10.2021 16:45
loni Helfáč na Kladně, letos pěkně na živo

Jedou:
Julča
Kulík
Kačka
Kája
Pavlínka
Sabča
Fanda
Janička

Nejedou:
Jenda

Nevyjadrili se:
Anička
Emma
Juliana
Šíma
Noel
Eliška
Petrox
Karolína
Klárka
Vendy
Natálka
Ludva
Barča H.
Čárka
Franta


Oddíl sponzorují:
Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Petr Malát
2002-2010


Hory 2009

Hory 2009

 

V sobotu v 10:00 jsme se jako tradičně sešli na nádraľí v Kladně. Kdyľ jsme se rozsedli po autech, rozjeli jsme se směr Radvanice. Cesta byla zajímavá, dozvěděli jsme se naši tam budou taky, takľe sem se netvářila příliš š»astně, ale vydrľet se dalo, páš tam byli pouze na víkend. Ale zpátky k cestě, jelikoľ sme zastavovali na benzínce, tak sme jeli poslední, a tak se na nás muselo čekat. Poté, co jsme dojeli, jsme se rozešli po pokojích, vybalili si a spěchali na oběd. Po poledním klidu, jsme vyrazili obhlídnout sjezdovku, půjčit snowboardy a lyľe, ostatní šli mezitím hrát hru. Večer jsme se vrátili, převlíkli se z mokrého a šli na večeři Po večeři se do večerky hrály hry.

 

V neděli byl budíček asi v osm, ve čtvrt snídaně a po snídani sme se připravovali na sjezdovku. Po příchodu jsme se převlíkli do přeskáčů a snowboardisti do bot na snowboard. Kdyľ sem se na to prkno postavila a snaľila se vyjet vlek, vůbec se mi to nedařilo. Tak to šlo i po obědě a večer se zase hrály hry.  A odjeli naši – hurá :D

 

V pondělí byl stejný program, jenom kdyľ jsem přišla, tak sem měla malinko vetší kolena (tak malinko, ľe to vypadalo, jako bych měla na obou kolenou čéšku navíc + se krásně modrala :D), s hrami jsme museli trochu dřív, jelikoľ se šlo koupat.

 

V úterý byl odpočinkový den. Ráno se hledaly mince (Prokletí nenašli nic, Slídiči 3 bo 4. a Ty Třetí našli zase 2 bo 3). Po obědě se jelo do Trutnova. Tam jsme dostali asi hoďku rozchod a pak sme šli do bazénu. Byla tam sranda a hlavně jsme obdivovali ňákou 80 letou babku, která si tam ze skokánku dávala salta. Pak tam bylo pár zápasů na koni :D a asi kolem 5 hodiny sme se vraceli zpět do Radvanic (nemyslete si, ľe sme šli pěšky (to by bylo zatraceně daleko :D) ale hezky sme posedali do aut a odjeli).

 

Ve středu uľ sem pomalu uměla na prkně, co bylo super. Program byl stejný: snídaně – svah – oběd – svah- večeře – hry ve spolčence – večerka.

 

Čtvrtek – uľ sem se odváľila na velkej kopec – nááádhera. Večer sme se koupali.

 

V pátek jsme měli večerní lyľování, v hospůdce sme měli svačinu a opravdu hodně se bavil Baruška, která se dívala, jak rolba jezdí po svahu, a měla z toho šílenou radost – vřískala, ľe to vypadalo, ľe kdyľ přidá, tak popraskaj všechna okna :D. Večerní lyľování bylo úľa, krásně uhlazený sníh...jenom ke konci uľ byl ojeľděnej. Asi kolem pul osmý se končilo, odevzdávaly se snowboardy a lyľe a šlo se do pensionu.

 

V sobotu po snídani se začalo balit. V 10 byl odjezd. Jela jsem s Verčou, ale někde za Hradcem jí začalo blbnou auto, uľ jsme nemohli jet, tak jsme zastavili a museli počkat, aľ někdo přijede a mrkne se na to. Nakonec se Verča vyměnila se Sůšou a šla do jeho auta a Sůša jel s náma. Na dálnici se vyskytl zas ňákej problém, tak sme se museli rozsadit po autech a Sůša jel sám. Zbytek cesty aľ na Kladno sem jela v autě Vobořilů. Na Kladně, kdyľ přijel Ševan s transitem s našima věcma, jsme si je rozebrali, rozloučili se a Martinky táta na odvez domů.

 

Na závěr bych chtěla poděkovat Romče a Ševanovi za to, ľe mě naučili na prkně. Za ta rozbitá kolínka a modřiny to určitě stálo.

 


Sofka
2009-02-09
počet zobrazení: 1624
Fotky
Kolouąek pod stolem
Kolouąek pod stolem
A příątě na lyľe
A příątě na lyľe
Těľká otázka
Těľká otázka
Oblíbené karty
Oblíbené karty
Asi něco pod ľidlema...
Asi něco pod ľidlema...
Nuda na vleku
Nuda na vleku
Na svahu
Na svahu
Pohodička
Pohodička
Odpočinek
Odpočinek
Střemhlavý sjezd
Střemhlavý sjezd
Nejoblíbenějąí věc
Nejoblíbenějąí věc
Útěk před rolbou
Útěk před rolbou
Vypadá jak profík ;)
Vypadá jak profík ;)
Kdo z koho
Kdo z koho
Co s tím?
Co s tím?

[Promítnout fotky]
Související články
S tímto článkem zatím jiný článek nesouvisí
Související soubory
Komentáře k článku
16.2.2009 14:33 ketka Ahojky, článek supr :) Jen mám poznámku k fotkám - neberte si je nikdo osobně :) A pro ty, kteří na horách nebyli - měli byste vidět, jak vąichni suprově lyľovali, z fotek to sice poznat nende, ale fakt to bylo bezva :)
1.3.2009 14:46 Kuba Ahoj, super fotky, jen ąkoda ľe jsem tam nebyl...
29.3.2009 19:44 Brčko Tjn taky mě ątve ľe jsem tam nebyl zrovna kdyľ byl sníh ale ikdyľ tam nejni sníh tak samozdřejmě je tam sranda le ten sníh má něco do sebe. 4lánek super


Jméno
Heslo
Bez hesla (Totožnost nebude ověřena)

Komentář:09-F9-11-02-9D-74-E3-5B-D8-41-56-C5-63-56-88-C0