Fotka č.1
Fotka č.1
Zpět na začátek
Bodování
Hledat ve fotkách
Všechny články
Přihlásit se
PŘIHLÁŠKA zima 2021
PŘIHLÁŠKA léto 2021
Trackables
Příměstský tábor 2021
Jak bylo na .. Džbáně a Třeboci
Jak bylo na .. Jenčově a Vysokém vrchu
Jak bylo na .. Helfáči na Kladně
Jak bylo na .. Borůvce
Helfáč na Helfáči
26.10.2021 17:00 - 31.10.2021 16:45
loni Helfáč na Kladně, letos pěkně na živo

Jedou:
Julča
Kulík
Kačka
Kája
Pavlínka
Sabča
Fanda
Janička

Nejedou:
Jenda

Nevyjadrili se:
Anička
Emma
Juliana
Šíma
Noel
Eliška
Petrox
Karolína
Klárka
Vendy
Natálka
Ludva
Barča H.
Čárka
Franta


Oddíl sponzorují:
Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Petr Malát
2002-2010


Den 1.

Rozhodli jsme se Vám zprostředkovávat tábor očima Vašich dětí. A tak pokud bude čas, objeví se tu popisy jednotlivých dní, tak jak je postupně vidí všechny Pandy. Budeme ve skluzu podle zkutečnosti, ale snad nevadí. Prosím přidávejte komentáře k jednotlivým dnům, a» máme odezvu, ľe to čtete, díky, předáme je samosebou dětem. Budou tam hrubky, snaľíme se to opisovat, tak jak to psali oni s chybama. A začínáme dnem č.1

 

  1. den

sobota 21. července 2007

 

Kdo ses sobotní ráno prošel kolem kladenského nádraľí, mohl si všimnout nenápadně se zvětšující skupiny táborníků s hromadou batohů a kufrů…

Jako kaľdý rok touhle dobou – my J

Tentokrát byl sraz domluven na půl desátou. Za pár chvil byla všechna zavazadla naloľená v autobuse a my se rozloučili se svými rodinnými příslušníky, abychom mohli vyrazit vstříc třem fajnovým týdnům s kamarády, v Borku.

Cesta uběhla vcelku rychle. Brzo jsme vystoupili z autobusu v Semtěši, svěřili svoje batohy Ševanovu valníku a seběhli dolů do tábora, kde uľ na svůj odvoz  čekal první běh. Ani jsme se pořádně nerozkoukali a byli jsme zase vyexpedování do lesíka za kolejemi. Tam si zahráli společnou hru, při které Olik získal titul superkamaráda.

A zpátky do tábora pro polévku k svačině. Zabydleli jsme se ve stanech, propůjčili Pizízovi oracovní četu Brčka, U. R. N. U. a Čertíka, aby nám pěkně vyspravili podlahu v jídelně (coľ se jim povedlo znamenitě, a» ľijou!). Pandí „zbytek“ mezitím vyrazil na svoje oddílové místo K Dubu a zahrál si pár her -  chytání tenisáku ve druľině, skákání poslepu mezi příčky „ľebříku“… Pak dorazila četa spolu s nově příchozí Nikčou, která přestoľe není Panda, bude s námi trávit celé tři týdny. Opekli jsme buřty, zahráli další hry a vrátili se do tábora. Tam nás čekal první letošní nástup. A pak uľ jenom do hajan – krásnou první noc!

 

Martina

 


Pizíz
2007-07-31
počet zobrazení: 1628
Fotky

[Promítnout fotky]
Související články
Související soubory
Komentáře k článku


Jméno
Heslo
Bez hesla (Totožnost nebude ověřena)

Komentář:09-F9-11-02-9D-74-E3-5B-D8-41-56-C5-63-56-88-C0