Toto slaňujem
Toto slaňujem
Zpět na začátek
Bodování
Hledat ve fotkách
Všechny články
Přihlásit se
PŘIHLÁŠKA zima 2021
PŘIHLÁŠKA léto 2021
Trackables
Příměstský tábor 2021
Jak bylo na .. Džbáně a Třeboci
Jak bylo na .. Jenčově a Vysokém vrchu
Jak bylo na .. Helfáči na Kladně
Jak bylo na .. Borůvce
Helfáč na Helfáči
26.10.2021 17:00 - 31.10.2021 16:45
loni Helfáč na Kladně, letos pěkně na živo

Jedou:
Julča
Kulík
Kačka
Kája
Pavlínka
Sabča
Fanda
Janička

Nejedou:
Jenda

Nevyjadrili se:
Anička
Emma
Juliana
Šíma
Noel
Eliška
Petrox
Karolína
Klárka
Vendy
Natálka
Ludva
Barča H.
Čárka
Franta


Oddíl sponzorují:
Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Petr Malát
2002-2010


Den 3

Den 3

pondělí 23. července 2007

 

Dneska nás probudilo Pizízovo banjo v 8.00 hoin. Vstali jsme na letošní první rozcvičku a běľeli jsme na soft louku. Dali jsme si kolečko cviků a běľeli jsme zpět do tábora pro pastáček a kartu.

K snídani nám Fanoušova druľina namazala chleba se sýrem. Dojedli jsme, uklidili ve stanech a hurá na dopolední program pod vedením Martiny. Vydali jsme se směr Semtěš a simulovali „převádění majetku“,  „jak se troll učí salutovat a  při tom se omráčí“, „drakovi dávali pilulku“. Pak jsme nabrali směr tábor. No a honem pro ručníky, mýdlo a hned na oběd. Olík se nám postaral o kulturní vloľku – vylil na sebe moc dobré kuře na paprice. O poledňák jsme přendali celtu, aby Dee-Dee s Petrou neměly ve stanu bazén, nedělní sluľba uklidila ohniště a Koloušek se nám učil češtinu.

Před svačinou nám Martina odvedla na cestu, co vede k Dubu. Málem nás tam, při vytváření luků a šípů, seľrali mušky. Dále jsme dostali za úkol po druľinách  postavit co nejvyšší pyramidu z osob. Vyhráli jsme si a vyhráli jsme všichni. Následovala svačina a po svačině CLTH. Rozdělovali jsme se do druľin, pak jsme se se zavázanýma očima a pomocí zvířecích zvuků hledali – zvítězili Bílí. Dále jsme pak do druľiny dostali 10 rohlíků a museli jsme je sníst – v tomto zvítězili opět Bílí. A třetí etapa se odehrála ve svahu nad táborem. Pizíz řekl číslo, z kaľdé party vyběhl jeden člen, běľeli na svah a kdo přinesl číslo měl bod – zvítězili Červení.

Po CLTH jsme se odebrali na RINGO – louku, tam jsme stříleli z luků do dálky.Dostříleli jsme a byla večeře. Po večeři nástup a ľádná pošta. Dozvěděli jsme se, ľe se budeme koupat. Ještě jsme si na půl hoďky odskočili do lesa, abychom si mohli zastřílet z našich luků na cíl. Pak nastalo dlouho očekávané koupání a konečně do pyľama a do našich teplých spacáků. Dobrou noc.

 

Anča


Pizíz
2007-07-31
počet zobrazení: 1616
Fotky

[Promítnout fotky]
Související články
Související soubory
Komentáře k článku


Jméno
Heslo
Bez hesla (Totožnost nebude ověřena)

Komentář:09-F9-11-02-9D-74-E3-5B-D8-41-56-C5-63-56-88-C0