Tak já jdu do toho
Tak já jdu do toho
Zpět na začátek
Bodování
Hledat ve fotkách
Všechny články
Přihlásit se
PŘIHLÁŠKA zima 2021
PŘIHLÁŠKA léto 2021
Trackables
Příměstský tábor 2021
Jak bylo na .. Džbáně a Třeboci
Jak bylo na .. Jenčově a Vysokém vrchu
Jak bylo na .. Helfáči na Kladně
Jak bylo na .. Borůvce
Helfáč na Helfáči
26.10.2021 17:00 - 31.10.2021 16:45
loni Helfáč na Kladně, letos pěkně na živo

Jedou:
Julča
Kulík
Kačka
Kája
Pavlínka
Sabča
Fanda
Janička

Nejedou:
Jenda

Nevyjadrili se:
Anička
Emma
Juliana
Šíma
Noel
Eliška
Petrox
Karolína
Klárka
Vendy
Natálka
Ludva
Barča H.
Čárka
Franta


Oddíl sponzorují:
Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Petr Malát
2002-2010


Aquadrom Most

Vzhledem k Brčkově nemoci ho musím tentokrát zastoupit v psaní článku z akce, a proto se předem všem omlouvám, ľe to nejni taková sranda. V sobotu 23.2. ráno jsme se sešli u klubovny, abychom se vydali na další výpravu. Naskládali jsme se do aut a vydali na cestu. Posádky jednotlivých vozů se bavili různě od poslouchání Mrázka aľ po neustálé povídání (viď Jonáši  ). Cesta nám utekla hrozně rychle. Naším cílem byl Most, konkrétněji Interspar v Mostě, kde jsme opustili naše vozítka a vydali se brázdit ulice po dvou. A hned jsme také dostali nesnadný úkol – ve třech obchodních domech jsme měli zjistit pár informací, jako kolik stojí 2,5 kg pomerančů či kolik hodin týdně mají otevřeno. To vše samozřejmě na body a na druľiny (Sestrám tentokrát na chvilku velel Oki, Fíglové měli Anču a Stíni zas Ketku). Aľ na menší obtíľe typu, kde to vlastně jsme, kam máme jít, časovou tíseň a vysvětlování ochrance v Plusu účel opisování cen spousty výrobků, se nám podařilo vše úspěšně zjistit a doběhnout k Aquadromu (pro méně znalé mos»ácké kultury se jedná o klasický aquapark, akorát je v Mostě). A pak hurá do bazénu… Ve vodě jsme se pořádně vyřádili, rozvířili vlny, zalezli na síti, sjeli tobogány a ochutnali něco z místních specialit v úľasném bufáčku. Poté, co se nám naše kůľe zdála uľ dostatečně rozmočená, jsme se vypravili k východu. V hale si ještě někteří uchvácení moderním světem automatů koupili zmrzlinu a uľ jsme se vypravili opět ven. Předtím neľ jsme odjeli z Mostu, jsme zašli pozdravit našeho kamaráda Méďu a pak uľ jsme se vydali na druhou část výpravy. Tou byl minigolf v Lounech. Kde jsme ještě na náměstí sčítali číslice na červených autech na parkovišti – zdá se, ľe největším problémem se ukázalo rozlišení červené a vínové barvy, asi navrhnu mezi další zkoušku dovedností rozpoznávání barev J. A pak uľ jsme jen bouchali holí do míčku a přemlouvali ho, aby aspoň tentokrát spadl do dírky. No nic jednoduchého to nebylo (problém spočívá v tom, ľe takový golfový míček holt nemá uši), ale nikdo nebyl zraněn, i kdyľ míčky lítali úplně všude. Po dohrání minigolfu jsme se u aut rozloučili a dojeli opět na naše Kladénečko. Škoda, ľe nás bylo tak málo  Snad příště  Z Pand byli účastni Slávek, Bobek, Tomáš, Kuba, Jonáš, Eliška a Filip a Pizíz, Ketka a Anča, a z nePand Rádě, Paragán, Oki a Niki.


ketka
2008-02-23
počet zobrazení: 1623
Fotky
Poznámka
Poznámka
Není to tak jednoduché, jak to vypadá
Není to tak jednoduché, jak to vypadá
Chvíle soustředění
Chvíle soustředění
„Myslím, ľe uľ jsem na to přiąel..“
„Myslím, ľe uľ jsem na to přiąel..“
„Uľ zase???“
„Uľ zase???“
Různé hrací styly
Různé hrací styly
„Takľe tou nohou musím takto otočit“
„Takľe tou nohou musím takto otočit“
Chvíle rozjímání na pařezu
Chvíle rozjímání na pařezu
Computer vyhodnocuje výsledky
Computer vyhodnocuje výsledky

[Promítnout fotky]
Související články
S tímto článkem zatím jiný článek nesouvisí
Související soubory
Komentáře k článku
14.3.2008 20:58 Brčko Clanek super fotky take jen me stve ze jsem nebyl nemam rad tohle pocasi zas na me neco leze je to desny:-D no a jakto ze tady nejsou zadny komentare :)
16.3.2008 0:43 Oliver (neověřeno) pěkné fotky a ćlánek také , píąe mi to blbý heslo přitom dávam to psrávny takze jsem neovereny


Jméno
Heslo
Bez hesla (Totožnost nebude ověřena)

Komentář:09-F9-11-02-9D-74-E3-5B-D8-41-56-C5-63-56-88-C0