Jako před Vánocemi :)
Jako před Vánocemi :)
Zpět na začátek
Bodování
Hledat ve fotkách
Všechny články
Přihlásit se
PŘIHLÁŠKA zima 2021
PŘIHLÁŠKA léto 2021
Trackables
Příměstský tábor 2021
Jak bylo na .. Džbáně a Třeboci
Jak bylo na .. Jenčově a Vysokém vrchu
Jak bylo na .. Helfáči na Kladně
Jak bylo na .. Borůvce
Helfáč na Helfáči
26.10.2021 17:00 - 31.10.2021 16:45
loni Helfáč na Kladně, letos pěkně na živo

Jedou:
Julča
Kulík
Kačka
Kája
Pavlínka
Sabča
Fanda
Janička

Nejedou:
Jenda

Nevyjadrili se:
Anička
Emma
Juliana
Šíma
Noel
Eliška
Petrox
Karolína
Klárka
Vendy
Natálka
Ludva
Barča H.
Čárka
Franta


Oddíl sponzorují:
Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Petr Malát
2002-2010


Hory 2008

Konečně jsme se opět po roce dočkali jarních prázdnin a s nimi vytouľených hor. Vzhledem k velkým závějím se 8.3. na vlakové nádraľí, na místo srazu, dostavila jen hrstka statečných. Poté, co jsme se naskládali do aut, vyrazili jsme. Díky taktice a odhodlanosti našich řidičů (Pizíz, Ševan, Sůša a Jirka Holik) jsme dorazili do cíle v různých časových intervalech, nicméně, jakmile dorazili všechny posádky vozidel, prvním místem k průzkumu penzionu v Radvanicích byla jídelna. Po obědě jsme si vzali věci a šli se zabydlet. Odpoledním programem byla kaľdoroční procházka ke sjezdovce, kde jsme kaľdý dostal igelitovou tašku a hurá na svah. Kdyľ uľ jsme byli všichni dostatečně mokrý a od bláta, sjeli jsme dolu do ski baru a dali si čaj. Pak jsme šli na večeři. Po večeřním klidu následovalo pár her na motivy další knihy Prattcheta – Noční hlídka (skládání slova Silnoruka a úředního dopisu, korektoři) a pak pink-ponk, který se stal nejoblíbenější výstelkou volna.

Nedělní dopoledne jsme opět projezdili na pytlích (přes noc to dost dobře zmrzlo, to byl ale fičák), pak jsme se šli projít a cestou měli za úkol najít různě dlouhé klacky a pak ještě jedna hra od URNy. Do penzionu jsme se vrátili na oběd. Po poledňáku jsme se vypravili na louku dalekou předalekou, kde jsme házeli tenisáky do sí»ky (pro zasvěcené se jednalo o naši milovanou ledničku), pamatovali si vymyšlená jména, hráli frilíř (vznik sloučením her: frisbee a létajícího talíře), chodili s talířem a míčkem na hlavě a hráli upgradovanou cukr-káva-limonáda (v lese). Po večeři jsme opět bouchali pálkama do míčku a hráli drobnější hry.

V pondělí dopoledne jsme se vypravili zapařit pár her na fotbalové hřiště – snaľili jsme se vydrľet v podřepu co nejdéle, proľili si „vlastní porod“, kdyľ jsme se drali skrz pevně se svírající dvojici, cvičili matiku při počítání brček, sbírali pexeso (vedoucí proti dětem – samozřejmě s heslem „děti mají vyhrát“ jsme děcka roznesli na kopytech), nosili fotbalové branky a konečně hráli fotbal. A to hned dvakrát – jednou skončil 3:3 a podruhé (taková rychlovka) 1:1. Odpoledne jsme šli na procházku na nedalekou rozhlednu jménem ®altman, kde jsme při zpáteční cestě cestou na Bílý kůl (jeľ se přeměnil z bílého koně a ve skutečnosti byl pouhým bílým patníkem) pojídali červené tkaničky od Verči. Po večeři jsme opět hráli nějaké hry ze Zeměplochy – pamatování si textu o Darwinovi, souboj v kliku, rozbalování papíru pusou a další.

Úterní dopoledne jsme hráli opět frilíř, pak jsme se snaľili, co nejdéle vydrľet hořet zápalku, hádali jsme, ve které krabičce od sirek jsou boty, a vybíjeli se balónkem. Během těchto her jsme dostali ještě jeden úkol a tím bylo pozorovat tajně vylosovaného někoho jiného. Ještě před obědem jsme stihli zahrát zápas ve fotbale s Pizízem a Paragánem, který skončil 2:2 pro nás. Odpoledne jsme strávili v Trutnově v bazéně a převáľně v Proxy Delvitě.

Ve středu nám začalo ošklivější počasí, takľe jsme ven šli spíše vľdy jen na chvilky – v těchto chvilkách jsme hráli např. letadla v mlze, chytali tenisák do létajícího talíře, sbírali čísla anebo trhali krepáky z končetin lidí (tato hra se mi ale vůbec nelíbila, protoľe se na mě spikli dvě nejmenované osoby a úplně mě oškubali jako nějaký kuře....). Uvnitř jsme hráli aktivity, carcassonne (karkasone), pink-pong aj.

Další den nám sněľilo, a tak nás nenapadlo nic originálnějšího neľ pouštění draků, jeden dokonce vzlétnul. Vzhledem k tomu, ľe jsme byli celkem od sněhu promočení, šli jsme po kratší hře, která zahrnovala koně a pantomimu, zpět do budovy. Odpoledne jsme odehráli odvetu ve fotbale (no, skončilo to jak jinak neľ remízou, tentoktrát 4:4).

V pátek jsme dopoledne opět hráli hry – slalom s tenisákem mezi kolenama, pamatování si sestavy barevných lístečků, sbírání postupek a kozlíků. A odpoledne jsme jeli zas do Trutnova, kde byl nejdříve rozchod (strávený vesměs v cukrárně nad horkou čokoládou a nějakým tím zákuskem), pak bowling a nakonec ještě bazén. Večer jsme si ještě naposled zahráli carcassonne a pink-ponk. A v sobotu nás uľ čekal jen odjezd domů. Tak skončili letošní hory. A pevně doufám, ľe všichni, kteří tu nebyli, závidí, protoľe to byli naprosto senzační prázdniny (aľ na ty rozbitý telefony, brýle a ksichty  )! A jestli mi nevěříte zeptejte se někoho, kdo tu byl: Bobek, Tom, Anča, Pizíz, Ketka a URNA, Fífa, Oki, Martina, Verča, Ševan, Paragán, Ivča, Kačer a chvilku Sůša, Iveta, Jirka a Kamila.


Ketka
2008-03-17
počet zobrazení: 1623
Fotky
Chytání
Chytání
Tom a taąka
Tom a taąka
Rozráľení sněhu
Rozráľení sněhu
Jednotka rychlého nasazení
Jednotka rychlého nasazení
Nový druh tance - hip hap hop :)
Nový druh tance - hip hap hop :)
Rychle a zběsile 007
Rychle a zběsile 007
Maskováni na kamenech
Maskováni na kamenech
Jaro
Jaro
Sjezdovka
Sjezdovka
Rozběh nad propastí
Rozběh nad propastí
Daląí taneční kreace
Daląí taneční kreace
Zkouąka kopů z Karate Kid
Zkouąka kopů z Karate Kid
Bobku, do Verči neee!
Bobku, do Verči neee!
Respekt
Respekt
Fotbalová parádička
Fotbalová parádička
Podvod
Podvod
Hádanka
Hádanka
Odhodlání
Odhodlání
Odhozeni
Odhozeni
Chycená noha
Chycená noha
A stačí odhodit
A stačí odhodit
Jen tři prstíčky strčíme..
Jen tři prstíčky strčíme..
Vylíhlá Anička
Vylíhlá Anička
Pexeso
Pexeso
Z rozhledny
Z rozhledny
Společný pohled do dálky
Společný pohled do dálky
Papání tkaniček
Papání tkaniček
Bílý kůl
Bílý kůl
Schovanej strom
Schovanej strom
Pauza
Pauza
Tlačíme, tlačíme
Tlačíme, tlačíme
Okiho podání
Okiho podání
Oki se svatozáří
Oki se svatozáří
Pink-ponkoví profíci
Pink-ponkoví profíci
Bowling
Bowling
Hra na schovávanou
Hra na schovávanou
„Vyfo» jeho, no, no..“
„Vyfo» jeho, no, no..“
Potápka
Potápka
Skokani
Skokani

[Promítnout fotky]
Související články
S tímto článkem zatím jiný článek nesouvisí
Související soubory
Komentáře k článku
19.3.2008 21:28 Martina (neověřeno) ... Dobře Ty! ;o) PS: je tam hodně kotlů, co je to? A co vznikne spojením hovínka a princezny?
23.3.2008 15:13 Ketka Děkuju :) Peklo a to druhé také vim :)))
25.3.2008 19:15 URNA (neověřeno) „Vąichni jsou blázni, jenom já jsem letadlo“ Sakra, prasklo to !
26.3.2008 10:46 Pizíz Ketko, dobře Ty :)
21.4.2008 18:36 Brčko oboji je moc vydarene


Jméno
Heslo
Bez hesla (Totožnost nebude ověřena)

Komentář:09-F9-11-02-9D-74-E3-5B-D8-41-56-C5-63-56-88-C0